Підпишіться на нас у фейсбук, та дізнавайтесь першими про акції та спеціальні пропозиції!
Категорії магазину
Фільтр товарів

Бюстгальтери

Товар(ів): (4)
Ціна:
Підкатегорія2
Бюстгальтер
Колір
Рожевий
Оберіть розмір
Вид
Бюстгалтер
Категорія
Жінкам
Підкатегорія
Білизна
Полотно
Кулірна гладь
Склад
95% бавовна, 5% еластан
Ціна:
Підкатегорія2
Бюстгальтер
Колір
Зелений
Оберіть розмір
Вид
Бюстгалтер
Категорія
Жінкам
Підкатегорія
Білизна
Полотно
Кулірна гладь
Склад
95% бавовна, 5% еластан
Ціна:
Підкатегорія2
Бюстгальтер
Колір
Сірий
Оберіть розмір
Вид
Бюстгалтер
Категорія
Жінкам
Підкатегорія
Білизна
Полотно
Кулірна гладь
Склад
95% бавовна, 5% еластан
Ціна:
Підкатегорія2
Бюстгальтер
Колір
Синій
Оберіть розмір
Вид
Бюстгалтер
Категорія
Жінкам
Підкатегорія
Білизна
Полотно
Кулірна гладь
Склад
95%бавовна/5%еластан

Бюстгальтер – важлива частина жіночого гардероба

Спідня білизна – це база кожного жіночого гардероба. Завдяки їй одяг виглядає привабливішим, фігура набуває бажаної форми, а власниця відчуває комфорт і впевненість у собі. Важливо підібрати не тільки красиву, але й зручну білизну.

Жіночі бюстгальтери вимагають особливої уваги у виборі. Існує безліч особливостей індивідуального підбору ліфчиків.

Які бувають бюстгальтери

Сучасний ринок жіночої білизни багатий на різноманітні пропозиції, адаптовані під запити споживачів.

За формою бюстгальтери бувають закритого та демонстративного типу. Перший варіант має чашку, яка повністю закриває груди, переходячи у бретельки. Найпопулярнішими є демонстративні ліфчики. Вони прикривають половину грудей і бувають із глибоким вирізом із характерною діагональною лінією або конструкції балконет із рівною горизонтальною смужкою.

Існує три види чашки бюстгальтера:

  • З м'якою чашкою. Цей варіант виготовляється без додаткового ущільнювача та різної форми.
  • З щільною чашкою. Такі ліфчики мають додатковий ущільнювач, завдяки якому груди візуально стають більш пишним та округлої форми.
  • З пуш-апом. У цьому варіанті використовується додаткова форма або спеціальні підкладки, які бувають знімними або вшитими.

Як правильно вибрати бюстгальтер

Перш ніж купити бюстгальтер онлайн чи в магазині, необхідно врахувати декілька важливих критеріїв. Ідеальний варіант – це поєднання зручності, якості, безпеки та краси. Але вибрати правильний розмір – завдання нелегке. Орієнтуйтесь на декілька параметрів, які допоможуть її вирішити.

  • Визнач тип своїх грудей. Великі чи маленькі, круглі чи конусоподібні, широко чи близько посаджені – все це впливатиме на форму чашки та допоможе визначити найбільш комфортний варіант.
  • Призначення ліфчика. Контурний, спортивний, безшовний, з мереживом або без, для вагітних або тих, хто годує, – він повинен ідеально відповідати життєвим потребам або конкретному приводу.
  • Форма чашок. Під час примірки або носіння чашки бюстгальтера не повинні стирчати. Набагато комфортніше, коли вони залишаються гладкими та щільно прилягають до грудей.
  • Рівна спина. Правильний розмір бюстгальтера не повинен навантажувати чи сковувати спину. Але водночас він повинен щільно прилягати до спини та бути розташованим паралельно підлозі.
  • Підтримка бретелей. У жодному разі не дозволяй бретелям бюстгальтера впиватися в шкіру. Спадати вони теж не повинні.

На нашому сайті представлені варіанти, які враховують усі анатомічні особливості будови жіночих грудей. Це дозволяє задовольнити потреби кожного клієнта. Замовити бюстгальтер можна онлайн на нашому сайті з доставкою по Україні.

✅ Які є види бюстгальтерів?

Види жіночих бюстгальтерів відрізняються за призначенням та особливостями крою. Вони бувають контурні, спортивні, без бретельок, з пуш-апом, з мереживом, бралет, балконет, бюст’є.

✅ Як вибрати бюстгальтер без примірки?

Насамперед необхідно визначити обхват грудей та обчислити розмір чашки. Також важливо правильно визначити форму грудей та призначення бюстгальтера.

✅ Де придбати бюстгальтер українського виробництва?

На нашому сайті можна придбати бюстгальтер українського виробника. Вони відрізняються високою якістю за доступною ціною з доставкою по Україні.

✅ Які найзручніші бюстгальтери?

Зручність бюстгальтера насамперед залежить від підбору правильного розміру з урахуванням анатомічних особливостей грудей та призначення. Так можна вибрати найзручніший бюстгальтер, ціна якого може варіюватись, залежно від виробника.

✅ Де замовити жіночі бюстгальтери?

На нашому сайті можна замовити бюстгальтери оптом від виробника за найвигіднішою ціною.

✅ Як визначити розмір ліфчика?

Для того, щоб правильно визначити розмір бюстгальтера, скористайтеся сантиметровою стрічкою та оберніть її навколо грудей на рівні кісточок ліфчика. Щоб визначити розмір чашки, потрібно від числа обхвату грудей відняти кількість обхвату під грудьми: А (12-13 см), (13-15 см), С (15-17 см), D (18-20), DD (20-22), Е (23-25), F (26-28) см), FF (28-30 см), G (30-32 см), GG (32-34 см), Н (34-36 см), ПН (36-38 см), J (38-40 см), JJ (40-42 см), К (42-44 см).